0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

اطلاعیه مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی برای مصاحبه دکتری سال 1400

دسته بندی :اخبار, اخبار ارشد و دکتری 19 می 2021 آرین 526

نتایج اولیه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده اند روز گذشته از طریق سایت  www.azmoon.org   اعلام شد. ضمن تبریک به داوطلبانی که موفق به راهیابی به مرحله مصاحبه علمی این آزمون شده اند به اطلاع می رساند ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه آغاز و تا پایان روز سه شنبه 4 خرداد ادامه خواهد داشت .

کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

1-     مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی در سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی پس از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.

2-     داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته ( یا رشته های ) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.

3-     داوطلبان به منظور ورود به سامانه لازم است کد دسترسی انتخاب رشته ( مندرج در ذیل کارنامه اولیه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) و کد ملی خود را وارد نمایند.

4-     فرم مربوط به سوابق تحصیلی ،علمی،آموزشی و پژوهشی داوطلبان از طریق سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور  را  از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند. داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم 10 مگا بایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگزاری نمایند. داوطلبان امکان بارگزاری تنها یک فایل pdf  را خواهند داشت و در صورتی که داوطلب بیش از یک فایل را بارگزاری نماید آخرین فایل بارگزاری شده به عنوان سوابق تحصیلی،علمی،آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد. لذا داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگزاری شده،  می توانند مجدداً تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی،آموزشی و پژوهشی خود اقدام نمایند.

5-     امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگزاری شده باشد.

6-      داوطلبان لازم است پس از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته ( رشته های ) مورد نظر خود رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ نمایند.

7-     پس از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام دررشته های مجاز خود اقدام نمایند.

روابط عمومی مرکز،سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی

آرین

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
enemad-logo
0